Όλα τα Προϊόντα
-
Μέρη κοπής με λέιζερ CNC
-
Φύλλο κοπής με λέιζερ CNC
-
CNC τέμνον ανοξείδωτο λέιζερ
-
CNC κοπή μετάλλων με λέιζερ
-
CNC μέρη πλάσματος
-
Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης
-
Κύλισμα μεταλλικών πιάτων
-
Μέρη επεξεργασίας μετάλλων
-
Διάτρηση μεταλλικών εξαρτημάτων
-
Ανταλλακτικά κατασκευής χάλυβα
-
Μέρη Κατασκευής Αλουμινίου
-
Κυλιόμενο φύλλο αλουμινίου
-
Συγκόλληση Μεταλλικών Ανταλλακτικών
-
Μέρη μετάλλων ζωγραφικής
λέξεις-κλειδιά [ cnc laser cutting parts ] αγώνας 140 προϊόντα.
Επεξεργασία σφράγισης λαμαρίνας από αλουμίνιο
| Τεχνική: | Υπηρεσία κάμψης/συγκόλλησης |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
SS316L κάμπτοντας υπηρεσία 2000 επεξεργασίας μετάλλων φύλλων μερών μετάλλων 6000 σειρές αργιλίου
| Τεχνική: | Υπηρεσία κάμψης |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
Κάμπτοντας υπηρεσίες επεξεργασίας επεξεργασίας μετάλλων φύλλων ακρίβειας μερών μετάλλων αργιλίου
| Τεχνική: | Υπηρεσία κάμψης |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
Bead Blasted OEM Black Painting Metal Parts Εξαρτήματα λαμαρίνας πρέσας
| υλικό: | Ανοξείδωτο, αργίλιο, ορείχαλκος, χαλκός |
|---|---|
| Τεχνικές: | Συγκόλληση, Κάμψη, Σφράγιση, Κοπή με λέιζερ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Κατασκευή εξαρτημάτων λαμαρίνας από ανοξείδωτο χάλυβα από ορείχαλκο
| Υλικό: | Ανοξείδωτο, αργίλιο, ορείχαλκος, χαλκός |
|---|---|
| Τεχνικές: | Συγκόλληση, Κάμψη, Σφράγιση, Κοπή με λέιζερ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Cnc υψηλής ακρίβειας συνήθειας προϊόντα χάλυβα μερών ανοξείδωτου μετάλλων φύλλων τεμνουσών μηχανών λέιζερ μερών
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
OEM CNC Machining Metal Sheet Manufacturing Steel Fabrication Parts
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Ακρίβεια CNC cOem που επεξεργάζεται τα τέμνοντα μέρη χάλυβα διακοσμήσεων τοίχων περικοπών λέιζερ υπηρεσιών λέιζερ στη μηχανή
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
μέρη ακρίβειας επεξεργασίας μετάλλων φύλλων ακρίβειας ανοξείδωτου 1214L SUS303 SUS304
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Μέταλλα ακριβείας κάμψης μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα Κατασκευή λαμαρίνας
| Τεχνικές: | κάμψη επεξεργασίας μετάλλων φύλλων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |

