Όλα τα Προϊόντα
-
Μέρη κοπής με λέιζερ CNC
-
Φύλλο κοπής με λέιζερ CNC
-
CNC τέμνον ανοξείδωτο λέιζερ
-
CNC κοπή μετάλλων με λέιζερ
-
CNC μέρη πλάσματος
-
Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης
-
Κύλισμα μεταλλικών πιάτων
-
Μέρη επεξεργασίας μετάλλων
-
Διάτρηση μεταλλικών εξαρτημάτων
-
Ανταλλακτικά κατασκευής χάλυβα
-
Μέρη Κατασκευής Αλουμινίου
-
Κυλιόμενο φύλλο αλουμινίου
-
Συγκόλληση Μεταλλικών Ανταλλακτικών
-
Μέρη μετάλλων ζωγραφικής
λέξεις-κλειδιά [ cnc laser cutting parts ] αγώνας 140 προϊόντα.
CNC χάλυβα άνθρακα κάμψη μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου συγκόλλησης
| Τεχνική: | Κοπή, κάμψη, ένωση, Punching |
|---|---|
| Υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Κάμπτοντας σφραγισμένο μέρη φύλλο αργιλίου μετάλλων επεξεργασίας που επεξεργάζεται 20mm
| Τεχνική: | Ένωση/κάμψη |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Cnc υπηρεσιών επεξεργασίας μετάλλων συνήθειας κάμψη αργιλίου υψηλής ακρίβειας μηχανών
| Τεχνική: | Υπηρεσία κοπής/κάμψης με λέιζερ CNC |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Προσαρμοσμένη σφράγιση Κάμψη Πλάκα χάλυβα Φύλλο Κατασκευής Αλουμινίου Τιμή Κατασκευή
| Τεχνική: | Υπηρεσία κοπής/κάμψης με λέιζερ CNC |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Φύλλα επεξεργασίας αργιλίου ανοξείδωτου μετάλλων επεξεργασίας μετάλλων φύλλων συνήθειας
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης: | ±0.05mm |
ISO9001 κάμπτοντας Anodization επιστρώματος σκονών επεξεργασίας μετάλλων φύλλων αλουμινίου
| Τεχνική: | Υπηρεσία κοπής/κάμψης με λέιζερ CNC |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Ακριβές μέταλλο συνήθειας φύλλων ανοξείδωτου χαλκού κάμπτοντας που διαμορφώνει την επεξεργασία
| Τεχνική: | Υπηρεσία κοπής/κάμψης με λέιζερ CNC |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Τρυπημένη με διατρητική μηχανή ανοξείδωτο χάλυβα επεξεργασία φύλλων μετάλλων φύλλων διακοσμητική διαπερασμένη
| Τεχνική: | Ένωση/κάμψη/κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Κατασκευή λαμαρίνας ακριβείας από ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο Πρωτότυπο κατασκευή καλουπιών
| Τεχνική: | Υπηρεσία κάμψης/συγκόλλησης |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
Πρωτότυπο επεξεργασίας μετάλλων συνήθειας πιάτων επεξεργασίας μετάλλων φύλλων ακρίβειας CAD
| Τεχνική: | Υπηρεσία κάμψης/συγκόλλησης |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |

