Όλα τα Προϊόντα
-
Μέρη κοπής με λέιζερ CNC
-
Φύλλο κοπής με λέιζερ CNC
-
CNC τέμνον ανοξείδωτο λέιζερ
-
CNC κοπή μετάλλων με λέιζερ
-
CNC μέρη πλάσματος
-
Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης
-
Κύλισμα μεταλλικών πιάτων
-
Μέρη επεξεργασίας μετάλλων
-
Διάτρηση μεταλλικών εξαρτημάτων
-
Ανταλλακτικά κατασκευής χάλυβα
-
Μέρη Κατασκευής Αλουμινίου
-
Κυλιόμενο φύλλο αλουμινίου
-
Συγκόλληση Μεταλλικών Ανταλλακτικών
-
Μέρη μετάλλων ζωγραφικής
λέξεις-κλειδιά [ cnc laser cutting parts ] αγώνας 140 προϊόντα.
Ανοξείδωτο τμημάτων πλαισίων χάλυβα μερών επεξεργασίας μετάλλων συνήθειας 304 316
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
| Πάχος: | 320mm |
20mm 35mm γαλβανισμένο φύλλο κομμένο σε μέγεθος λαμαρίνα σφράγισης πρωτότυπο Cold Drawn
| Τεχνική: | CNC λέιζερ CuttingStamping, βαθύ σχέδιο, κοπή λέιζερ, κάμψη |
|---|---|
| Συσκευασία: | Τυπική συσκευασία στη θάλασσα ή ως αίτημα του πελάτη |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
Συγκόλληση αλουμινίου υψηλής ακρίβειας και Cnc υλικού επεξεργασίας μετάλλων σχέδιο μετάλλων φύλλων
| υλικό: | Μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Τεχνικές: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Προσαρμοσμένη σφράγιση μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα Κάμψη εξαρτημάτων μετάλλων CNC κάμψη
| Τεχνική: | Υπηρεσία κοπής/κάμψης με λέιζερ CNC |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Κάμπτοντας μέρη μετάλλων συνήθειας κραμάτων ψευδάργυρου που σφραγίζουν τα μέρη μετάλλων φύλλων αργιλίου
| Τεχνική: | Υπηρεσία κοπής/κάμψης με λέιζερ CNC |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Προσαρμοσμένη επίστρωση πούδρας Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης Σφράγιση κάμψης 12 διαμετρήματος χάλυβα υψηλής ακρίβειας
| Τεχνική: | Υπηρεσία κοπής/κάμψης με λέιζερ CNC |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Επεξεργασία μετάλλων ανοξείδωτου μερών πλάσματος στίλβωσης CNC που προσαρμόζεται
| υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνικές: | cnc πλάσμα |
| Πάχος: | 6mm20mm |
Κάμπτοντας σφραγίζοντας χρωματίζοντας cOem της Shell περίπτωσης υπολογιστών μετάλλων φύλλων συνήθειας μερών μετάλλων
| υλικό: | Ανοξείδωτο, αργίλιο, ορείχαλκος, χαλκός |
|---|---|
| Τεχνικές: | Συγκόλληση, Κάμψη, Σφράγιση, Κοπή με λέιζερ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
CNC μύλων μετάλλων μέρος CNC πλάσματος που επεξεργάζεται προσαρμοσμένη την τιτάνιο μορφή στη μηχανή
| Τεχνική: | cnc κοπή πλάσματος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO 9001 |
| Πάχος: | 0.120mm |
Εξατομικευμένα εξαρτήματα κάμψης μετάλλων αλουμινίου Υπηρεσίες κάμψης μετάλλων SGS
| υλικό: | Ανοξείδωτο, αργίλιο, ορείχαλκος, χαλκός |
|---|---|
| Τεχνικές: | Κάμψη, σφράγιση, κοπή λέιζερ, που ενώνεται στενά |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |

