Όλα τα Προϊόντα
-
Μέρη κοπής με λέιζερ CNC
-
Φύλλο κοπής με λέιζερ CNC
-
CNC τέμνον ανοξείδωτο λέιζερ
-
CNC κοπή μετάλλων με λέιζερ
-
CNC μέρη πλάσματος
-
Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης
-
Κύλισμα μεταλλικών πιάτων
-
Μέρη επεξεργασίας μετάλλων
-
Διάτρηση μεταλλικών εξαρτημάτων
-
Ανταλλακτικά κατασκευής χάλυβα
-
Μέρη Κατασκευής Αλουμινίου
-
Κυλιόμενο φύλλο αλουμινίου
-
Συγκόλληση Μεταλλικών Ανταλλακτικών
-
Μέρη μετάλλων ζωγραφικής
λέξεις-κλειδιά [ cnc laser cutting parts ] αγώνας 140 προϊόντα.
Τέμνουσα διαμόρφωση πιάτων χάλυβα λέιζερ μετάλλων συνήθειας που κυλά για την επεξεργασία μετάλλων μερών κώνων
| υλικό: | Ανοξείδωτο, αργίλιο, ορείχαλκος, χαλκός |
|---|---|
| Τεχνικές: | Κύλισμα μεταλλικών πιάτων |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
SUS316 Cnc λέιζερ μετάλλων τέμνων ήπιος χάλυβας ανοξείδωτου υπηρεσιών 10mm Cnc γρήγορη διαμόρφωση πρωτοτύπου
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
Λαμαρίνα CNC Laser κοπής κατασκευή αλουμινίου/ανοξείδωτου χάλυβα/ανθρακοχάλυβα διάτρητη κάμψη
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Κάμπτοντας CNC που επεξεργάζεται τα μέρη ανοξείδωτου για τα ηλεκτρονικά συστατικά στη μηχανή
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Μέταλλο φύλλων σιδήρου ISO9001 0.1mm CNC που κάμπτει CNC τις τέμνουσες τέμνουσες υπηρεσίες πλάσματος
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
CNC κοπή δομικού χάλυβα υπηρεσιών και μεταλλικών πιάτων συνήθειας επεξεργασίας πιάτων
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
Τέμνον σχέδιο SS Cnc επεξεργασίας φύλλων που κάμπτει τη σφραγισμένη Cnc κοπή μετάλλων φύλλων
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
αργίλιο SS CNC 20mm που κόβει τη μεταλλουργική επεξεργασία μετάλλων φύλλων εργοστασίων μετάλλων
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Υψηλή ακρίβεια CNC που επεξεργάζεται τα μέρη επεξεργασίας αλουμινίου για την αυτοκίνητη εφαρμογή στη μηχανή
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο, χαλκός, ανοξείδωτο |
| Μέγιστο τέμνον μέγεθος: | 3000*1500mm |
Αλουμίνιο SS Rapid Custom Laser Fabrication Laser Cutting Bending 20mm
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.120mm |

