Wszystkie produkty
-
Części do cięcia laserowego CNC
-
Arkusz do cięcia laserowego CNC
-
Cięcie laserowe CNC stali nierdzewnej
-
Cięcie laserowe CNC metalu
-
Części plazmowe CNC
-
Metalowe części do gięcia
-
Walcowanie blach
-
Części do produkcji metali
-
Wykrawanie części metalowych
-
Części do produkcji stali
-
Części aluminiowe
-
Walcowanie blachy aluminiowej
-
Spawanie części metalowych
-
Malowanie części metalowych
słowa kluczowe [ cnc laser cutting parts ] mecz 140 produkty.
Niestandardowe części do gięcia metalu 20 mm Cięcie laserowe ze stali stopowej
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| Format rysunku: | CAD/DWG/PDF itp. |
| Grubość: | 0,1-20 mm |
Części metalowe OEM Obróbka części do gięcia metalu Cięcie laserowe CNC
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| Format rysunku: | CAD/DWG/PDF itp. |
| Grubość: | 3-20mm |
Cięcie laserowe blachy od 2 do 10 mm i akrylu Cnc wycinanego laserowo włókna węglowego
| Technika: | Cięcie/gięcie laserem CNC |
|---|---|
| Format rysunku: | CAD/DWG ITP |
| Grubość: | 2-10mm |
Hartowane laserowo cięcie CNC Części do obróbki blachy Cięcie laserem Alu i gięcie Cnc
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| materiał: | Mosiądz / aluminium / metal hartowany / stal nierdzewna / stal węglowa |
| Format rysunku: | CAD/DWG/PDF itp. |
Cięcie laserem niskoemisyjnym 20 mm CNC metalowa blacha aluminiowa Q235
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| Uszczelka: | Standardowe opakowanie morskie lub na życzenie klienta |
| Format rysunku: | CAD/DWG ITP |
Usługa cięcia laserowego blachy CNC SS OEM aluminium
| Technika: | Usługa cięcia laserem CNC |
|---|---|
| materiał: | aluminium, stal nierdzewna |
| Format rysunku: | CAD/DWG ITP |
Matowe błyszczące czarne części aluminiowe CNC Polerowanie lustrzane
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| materiał: | aluminium, miedź, stal nierdzewna |
| Maks. rozmiar cięcia: | 3000*1500mm |
Polerowane na lustro niestandardowe części do cięcia stali CNC
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| Format rysunku: | CAD/DWG/PDF itp. |
| Grubość: | 0,1-20 mm |
SS304 Cięcie laserowe Arkusz SS Cięcie CNC Blacha stalowa Tłoczenie aluminium AL1060
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| materiał: | Mosiądz / aluminium / metal hartowany / stal nierdzewna / stal węglowa |
| Format rysunku: | CAD/DWG/PDF itp. |
Precyzyjne usługi spawania laserowego blachy wycinanej z blachy aluminiowej 20 mm
| Technika: | Cięcie laserowe CNC |
|---|---|
| Format rysunku: | CAD/DWG/PDF itp. |
| Grubość: | 3-20mm |

