Tüm ürünler
-
CNC Lazer Kesim Parçaları
-
CNC Lazer Kesim Sac
-
CNC Lazer Kesim Paslanmaz Çelik
-
CNC Lazer Kesim Metal
-
CNC Plazma Parçaları
-
Metal Bükme Parçaları
-
Metal Levha Haddeleme
-
Metal İmalat Parçaları
-
Delme Metal Parçaları
-
Çelik İmalat Parçaları
-
Alüminyum İmalat Parçaları
-
Alüminyum Sac Haddeleme
-
Metal Parçaların Kaynaklanması
-
Metal Parçaların Boyanması
anahtar kelimeler [ cnc laser cutting parts ] eşleşme 140 Ürünler.
Karbon Çelik CNC Kaynak Paslanmaz Çelik Sac Bükme
| teknik: | Kesme, Büküm, Kaynak, Delme |
|---|---|
| malzeme: | Pirinç / Alüminyum / Sertleştirilmiş Metal / Paslanmaz Çelik / Karbon Çelik |
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
İmalat Metal Bükme Parçaları Damgalı Alüminyum Levha İşleme 20mm
| teknik: | Kaynak/Bükme |
|---|---|
| malzeme: | Pirinç / Alüminyum / Sertleştirilmiş Metal / Paslanmaz Çelik / Karbon Çelik |
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
Özel Metal İşleme Hizmeti Cnc Makinesi Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Bükme
| teknik: | CNC Lazer Kesim/Büküm Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Özel Damgalama Bükme Çelik Levha Alüminyum İmalat Sac Fiyat İmalatı
| teknik: | CNC Lazer Kesim/Büküm Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Özel Sac İmalat Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İmalat Levhaları
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Konumlandırma doğruluğu: | ±0,05 mm |
ISO9001 Bükme Alüminyum Sac İmalatı Toz Boya Eloksal
| teknik: | CNC Lazer Kesim/Büküm Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Hassas Bakır Bükme Paslanmaz Çelik Sac Özel Metal Şekillendirme İmalatı
| teknik: | CNC Lazer Kesim/Büküm Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Paslanmaz Çelik Delikli Çelik Sac Dekoratif Delinmiş Metal Levha İmalatı
| teknik: | Kaynak/Büküm/Lazer Kesim |
|---|---|
| malzeme: | Pirinç / Alüminyum / Sertleştirilmiş Metal / Paslanmaz Çelik / Karbon Çelik |
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
Paslanmaz Çelik Alüminyum Hassas Sac İmalatı Prototip Kalıp İmalatı
| teknik: | Büküm/Kaynak Hizmeti |
|---|---|
| malzeme: | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
CAD Hassas Sac İmalat Plakası Özel Metal İmalat Prototipi
| teknik: | Büküm/Kaynak Hizmeti |
|---|---|
| malzeme: | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |

