Tüm ürünler
-
CNC Lazer Kesim Parçaları
-
CNC Lazer Kesim Sac
-
CNC Lazer Kesim Paslanmaz Çelik
-
CNC Lazer Kesim Metal
-
CNC Plazma Parçaları
-
Metal Bükme Parçaları
-
Metal Levha Haddeleme
-
Metal İmalat Parçaları
-
Delme Metal Parçaları
-
Çelik İmalat Parçaları
-
Alüminyum İmalat Parçaları
-
Alüminyum Sac Haddeleme
-
Metal Parçaların Kaynaklanması
-
Metal Parçaların Boyanması
anahtar kelimeler [ cnc laser cutting parts ] eşleşme 140 Ürünler.
Koni Parçası Metal İmalatı İçin Haddeleme Şekillendirme Özel Metal Lazer Kesim Çelik Levha
| malzeme: | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Pirinç, Bakır |
|---|---|
| Teknikler: | Metal Levha Haddeleme |
| Sertifika: | ISO9001 |
SUS316 Metal Kesme Lazer Cnc Servisi Paslanmaz Çelik Hafif Çelik 10mm Cnc Hızlı Prototipleme
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
Sac Metal CNC Lazer Kesim İmalatı Alüminyum / Paslanmaz Çelik / Karbon Çelik Delikli Bükme
| teknik: | bükme |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Elektronik Bileşenler İçin CNC İşleme Paslanmaz Çelik Parçaların Bükülmesi
| teknik: | bükme |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
ISO9001 0.1mm CNC Demir Sac Bükme CNC Kesim Plazma Kesim Hizmetleri
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
CNC Hizmeti Yapısal Çelik ve Plaka İmalatı Özel Metal Plaka Kesimi
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
Sac İmalatı Ss Cnc Kesim Tasarım Bükme Damgalı Cnc Sac Kesim
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
20mm Alüminyum SS CNC Kesim Metal İşleme Metal İşleri Sac İmalatı
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| malzeme: | Pirinç / Alüminyum / Sertleştirilmiş Metal / Paslanmaz Çelik / Karbon Çelik |
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
Otomotiv Uygulaması İçin Yüksek Hassasiyetli CNC İşleme Alüminyum İmalat Parçaları
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| malzeme: | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik |
| Maks. kesme boyutu: | 3000*1500mm |
Alüminyum SS Hızlı Özel Sac İmalat Lazer Kesim Bükme 20mm
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |

