Tüm ürünler
-
CNC Lazer Kesim Parçaları
-
CNC Lazer Kesim Sac
-
CNC Lazer Kesim Paslanmaz Çelik
-
CNC Lazer Kesim Metal
-
CNC Plazma Parçaları
-
Metal Bükme Parçaları
-
Metal Levha Haddeleme
-
Metal İmalat Parçaları
-
Delme Metal Parçaları
-
Çelik İmalat Parçaları
-
Alüminyum İmalat Parçaları
-
Alüminyum Sac Haddeleme
-
Metal Parçaların Kaynaklanması
-
Metal Parçaların Boyanması
anahtar kelimeler [ cnc laser cutting parts ] eşleşme 140 Ürünler.
Özel Metal İmalat Parçaları Çelik Çerçeve Bileşenleri Paslanmaz Çelik 304 316
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG/PDF vb. |
| Kalınlık: | 3-20mm |
20mm 35mm Galvanizli Sac Boyutuna Göre Kesilmiş Sac Metal Damgalama Prototip Soğuk Çekilmiş
| teknik: | CNC Lazer KesimDamgalama, Derin çekme, Lazer kesim,Bükme |
|---|---|
| Paketleme: | Standart deniz paketleme veya müşterinin isteği olarak |
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Kaynak ve Metal İmalat Donanımı Cnc Sac Tasarımı
| malzeme: | Metal levha |
|---|---|
| Teknikler: | lazer kesim |
| Sertifika: | ISO9001 |
Özel Metal Damgalama Paslanmaz Çelik Parçalar Bükme Metal İşleri CNC Bükme
| teknik: | CNC Lazer Kesim/Büküm Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Çinko Alaşımlı Özel Metal Bükme Parçaları Alüminyum Sac Parçaları Damgalama
| teknik: | CNC Lazer Kesim/Büküm Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Özel Toz Boya Metal Bükme Parçaları Damgalama Bükme 12 Ayar Çelik Yüksek Hassasiyetli
| teknik: | CNC Lazer Kesim/Büküm Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Parlatma CNC Plazma Parçaları Paslanmaz Çelik Metal İmalatı Özelleştirilmiş
| malzeme: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Teknikler: | CNC Plazma |
| Kalınlık: | 6mm-20mm |
Bükme Damgalama Boyama Metal Parçaları Özel Sac Bilgisayar Kasası Kabuk OEM
| malzeme: | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Pirinç, Bakır |
|---|---|
| Teknikler: | Kaynak, Bükme, Damgalama, Lazer kesim |
| Sertifika: | ISO9001 |
Metal Değirmeni CNC Plazma Parçası CNC İşleme Titanyum Özel Şekil
| teknik: | CNC Plazma kesim |
|---|---|
| sertifika: | ISO 9001 |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
Özelleştirilmiş Alüminyum Metal Bükme Parçaları Metal Bükme Hizmetleri SGS
| malzeme: | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Pirinç, Bakır |
|---|---|
| Teknikler: | Bükme, Damgalama, Lazer kesim, Kaynaklı |
| Sertifika: | ISO9001 |

