Όλα τα Προϊόντα
-
Μέρη κοπής με λέιζερ CNC
-
Φύλλο κοπής με λέιζερ CNC
-
CNC τέμνον ανοξείδωτο λέιζερ
-
CNC κοπή μετάλλων με λέιζερ
-
CNC μέρη πλάσματος
-
Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης
-
Κύλισμα μεταλλικών πιάτων
-
Μέρη επεξεργασίας μετάλλων
-
Διάτρηση μεταλλικών εξαρτημάτων
-
Ανταλλακτικά κατασκευής χάλυβα
-
Μέρη Κατασκευής Αλουμινίου
-
Κυλιόμενο φύλλο αλουμινίου
-
Συγκόλληση Μεταλλικών Ανταλλακτικών
-
Μέρη μετάλλων ζωγραφικής
λέξεις-κλειδιά [ cnc laser cutting parts ] αγώνας 140 προϊόντα.
SS316 CNC Φύλλο κοπής με λέιζερ Λαμαρίνα μετάλλου αλουμινίου με πίεση από ανοξείδωτο χάλυβα OEM
| Τεχνική: | CNC τέμνουσα υπηρεσία λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
ISO9001 CNC τέμνουσα επεξεργασία 5mm μερών φύλλων ανοξείδωτου λέιζερ
| Τεχνική: | CNC τέμνουσα υπηρεσία λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
CNC ορείχαλκου ODM τέμνοντα μέρη SUS303 μετάλλων επεξεργασίας περικοπών λέιζερ μετάλλων λέιζερ
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Μέρη κατασκευής αλουμινίου 12 mm CNC εξαρτήματα κατεργασίας ακριβείας αλουμινίου κοπής με λέιζερ
| Μέγιστο τέμνον μέγεθος: | 3000*1500mm |
|---|---|
| Διάσταση: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
CNC Laser κοπής από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα αλουμινίου κατασκευής σωλήνα θερμής έλασης
| Τεχνική: | CNC τέμνουσα υπηρεσία λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
Υπηρεσίες κοπής με λέιζερ προσαρμοσμένης λαμαρίνας Cnc Σχεδιασμός κοπής με στάμπα χάλυβα
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
| Πάχος: | 320mm |
Τέμνον ανοξείδωτο Cnc λέιζερ SS316 316L CNC που επεξεργάζεται τα μέρη μετάλλων τιτανίου στη μηχανή
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα/αλουμίνιο |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
τέμνουσα ακρίβεια ανοξείδωτου λέιζερ 2mm CNC που επεξεργάζεται το μέταλλο φύλλων στη μηχανή
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Τέμνουσα επεξεργασία γραμματοσήμων μετάλλων συνήθειας ακρίβειας μετάλλων λέιζερ CAD CNC cOem
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | SPCC/Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
CNC λέιζερ κραμάτων τέμνον φύλλο λέιζερ
| Μέγιστο τέμνον μέγεθος: | 3000*1500mm |
|---|---|
| Διάσταση: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |

