Όλα τα Προϊόντα
-
Μέρη κοπής με λέιζερ CNC
-
Φύλλο κοπής με λέιζερ CNC
-
CNC τέμνον ανοξείδωτο λέιζερ
-
CNC κοπή μετάλλων με λέιζερ
-
CNC μέρη πλάσματος
-
Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης
-
Κύλισμα μεταλλικών πιάτων
-
Μέρη επεξεργασίας μετάλλων
-
Διάτρηση μεταλλικών εξαρτημάτων
-
Ανταλλακτικά κατασκευής χάλυβα
-
Μέρη Κατασκευής Αλουμινίου
-
Κυλιόμενο φύλλο αλουμινίου
-
Συγκόλληση Μεταλλικών Ανταλλακτικών
-
Μέρη μετάλλων ζωγραφικής
λέξεις-κλειδιά [ cnc laser cutting parts ] αγώνας 140 προϊόντα.
Πρωτότυπο από αλουμίνιο CNC Laser κοπής μετάλλου CAD Rapid από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τεχνική: | CNC τέμνουσα υπηρεσία λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | 3D/CAD/DWG//STEP/PDF |
| Πάχος: | 210mm |
Ανθρακούχο χάλυβα CNC Laser Κοπή Μετάλλου Plasma Κοπή Λεπτής Λαμαρίνας OEM 20mm
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Τέμνουσα διαδικασία παραγωγής μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου SS304 316 λέιζερ ROHS CNC
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Προσαρμοσμένη CNC λέιζερ τέμνουσα φύλλων CNC διαδικασία ανοξείδωτου πλάσματος τέμνουσα
| υλικό: | Μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Τεχνικές: | CNC κοπή λέιζερ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
CNC τέμνουσα επεξεργασία μετάλλων cOem μερών μετάλλων συγκόλλησης λέιζερ
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| υλικό: | Ορείχαλκος/αργίλιο/μέταλλο/ανοξείδωτο/χάλυβας άνθρακα |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
Λέιζερ χάλυβα άνθρακα επεξεργασίας μετάλλων φύλλων cOem που κόβει Parts&Service
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Διάσταση: | Προσαρμοσμένος |
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/Dwg |
Laser Cut Λαμαρίνα από κράμα αλουμινίου Κατασκευή λαμαρίνας Εργασίες μετάλλων Κάμψη Σφράγιση
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG/PDF κ.λπ. |
| Πάχος: | 320mm |
Τέμνων ODM cOem μερών επεξεργασίας αλουμινίου λέιζερ βουρτσίσματος
| υλικό: | Μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Τεχνικές: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
CNC ανοξείδωτου επεξεργασίας Τύπου μετάλλων μετάλλων φύλλων κάμπτοντας γαλβανισμένος κοπή χάλυβας λέιζερ
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Μέρη A2-70 αργιλίου συνήθειας φύλλων χάλυβα κοπτών λέιζερ Ansi SS Cnc BA
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |

