Όλα τα Προϊόντα
-
Μέρη κοπής με λέιζερ CNC
-
Φύλλο κοπής με λέιζερ CNC
-
CNC τέμνον ανοξείδωτο λέιζερ
-
CNC κοπή μετάλλων με λέιζερ
-
CNC μέρη πλάσματος
-
Μεταλλικά εξαρτήματα κάμψης
-
Κύλισμα μεταλλικών πιάτων
-
Μέρη επεξεργασίας μετάλλων
-
Διάτρηση μεταλλικών εξαρτημάτων
-
Ανταλλακτικά κατασκευής χάλυβα
-
Μέρη Κατασκευής Αλουμινίου
-
Κυλιόμενο φύλλο αλουμινίου
-
Συγκόλληση Μεταλλικών Ανταλλακτικών
-
Μέρη μετάλλων ζωγραφικής
λέξεις-κλειδιά [ cnc laser cutting parts ] αγώνας 140 προϊόντα.
Metalwork SS CNC Laser Cutting Parts Laser Cut Λαμαρίνα αλουμινίου Κατασκευή
| Τεχνική: | Κάμψη |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 210mm |
Τέμνοντα μέρη λέιζερ cOem αργιλίου/χάλυβα υψηλής ακρίβειας επί παραγγελία & CNC ODM
| Επεξεργασία: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση, υποβολή σε ανοδική οξείδωση, επένδυση ψευδάργυρου, επένδυση νικελίου, επιχρωμίωση, επίστρω |
| Πάχος: | 0.5mm20mm |
Επεξεργασία μετάλλων φύλλων του ISO 9001 προσαρμοσμένη που γυαλίζει CNC τα τέμνοντα μέρη λέιζερ με την ξύλινη περίπτωση
| Χρόνος επεξεργασίας: | 2-5 ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο, αεροδιαστημικός, ιατρικός, ηλεκτρονική, κ.λπ. |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, DWG, IGS, STEP, κ.λπ. |
Το ανοξείδωτο αργιλίου Hrecision για την ηλεκτρονική με CNC ανοχής ±0.1mm το λέιζερ έκοψε τα μέρη
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση, επένδυση ψευδάργυρου, επένδυση νικελίου, επιχρωμίωση, επίστρωμα σκονών, κ.λπ. |
|---|---|
| υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ανοχή: | ±0.1mm |
ISO9001 SUS201 CNC λέιζερ τέμνον μέταλλο φύλλων φύλλων καμμμένο συνήθεια Fabricator
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
Τέμνον πρωτότυπο CNC μετάλλων λέιζερ Ansi SUS316 CNC που επεξεργάζεται το ODM στη μηχανή
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
CNC ακρίβειας συνήθειας τέμνουσα επεξεργασία μετάλλων φύλλων αργιλίου υπηρεσιών λέιζερ
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
Πλήρως προσαρμοσμένο CNC αργιλίου επεξεργασίας SS μετάλλων τέμνον φύλλο λέιζερ
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 1-30 mm |
Τέμνον πρωτότυπο φύλλων χαλκού αργιλίου μετάλλων λέιζερ cOem CNC που επεξεργάζεται τις υπηρεσίες στη μηχανή
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |
CNC υψηλής ακρίβειας τέμνον μέταλλο φύλλων φύλλων λέιζερ που σφραγίζει το Ansi JIS
| Τεχνική: | CNC κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/DWG Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.120mm |

