Alle producten
-
CNC-lasersnijdende onderdelen
-
CNC-lasersnijblad
-
CNC Laser Scherp Roestvrij staal
-
CNC-lasersnijden van metaal
-
CNC Plasmadelen
-
Metalen buigonderdelen
-
Metaalplaat Rolling
-
De Delen van de metaalvervaardiging
-
Metalen onderdelen ponsen
-
Onderdelen voor staalproductie
-
Aluminium fabricageonderdelen
-
Aluminiumplaat rollen
-
Metalen onderdelen lassen
-
Het schilderen Metaaldelen
zoekwoorden [ cnc laser cutting parts ] bij elkaar passen 140 producten.
Metaalbewerking SS CNC Lasersnijdende onderdelen Lasergesneden aluminium plaatwerk
| Techniek: | Het buigen |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/DWG ENZ. |
| Dikte: | 210mm |
Van het hoge Precisie Naar maat gemaakte Aluminium/Staal OEM & ODM CNC Laser Scherpe Delen
| Verwerking: | CNC Laserknipsel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen, het Anodiseren, Zinkplateren, Nikkelplateren, Chrome-het Plateren, Poederdeklaag, Enz |
| Dikte: | 0.5mm20mm |
Vervaardiging die van het het Bladmetaal van ISO 9001 de Aangepaste CNC Laser Scherpe Delen met Houten Geval oppoetsen
| Verwerkingstijd: | 2-5 dagen |
|---|---|
| Toepassing: | Auto, Ruimtevaart, Medisch, Elektronika, Enz. |
| Tekeningsformaat: | PDF, DWG, IGS, STEP, Enz. |
Het Roestvrije staal van het Hrecisionaluminium voor Elektronika met ±0.1mm Tolerantiecnc Laser sneed Delen
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen, Zinkplateren, Nikkelplateren, Chrome-het Plateren, Poederdeklaag, Enz. |
|---|---|
| materiaal: | Roestvrij staal |
| Tolerantie: | ±0.1mm |
Van het de Laser de Scherpe Blad van ISO9001 SUS201 CNC Douane Bent Sheet Metal Fabricator
| Techniek: | CNC Laserknipsel |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/DWG ENZ. |
| Dikte: | 0.120mm |
ANSI SUS316 CNC Prototype CNC die van het Laser het Scherpe Metaal ODM machinaal bewerken
| Techniek: | CNC Laserknipsel |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/DWG ENZ. |
| Dikte: | 0.120mm |
CNC van de douaneprecisie van het het Aluminiumblad van de Laser Scherpe Diensten het Metaalvervaardiging
| Techniek: | CNC Laserknipsel |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/DWG ENZ. |
| Dikte: | 0.120mm |
Volledig Aangepast SS van de Metaalvervaardiging Aluminiumcnc Laser Scherp Blad
| Techniek: | CNC Laserknipsel |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/DWG ENZ. |
| Dikte: | 1-30mm |
OEM CNC van het het Aluminiumkoper van het Laser Scherp Metaal het Bladprototype die de Diensten machinaal bewerken
| Techniek: | CNC Laserknipsel |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/DWG ENZ. |
| Dikte: | 0.120mm |
Hoge Precisiecnc het Bladmetaal die van het Laser Scherp Blad JIS-ANSI stempelen
| Techniek: | CNC Laserknipsel |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | CAD/DWG ENZ. |
| Dikte: | 0.120mm |

