Tüm ürünler
-
CNC Lazer Kesim Parçaları
-
CNC Lazer Kesim Sac
-
CNC Lazer Kesim Paslanmaz Çelik
-
CNC Lazer Kesim Metal
-
CNC Plazma Parçaları
-
Metal Bükme Parçaları
-
Metal Levha Haddeleme
-
Metal İmalat Parçaları
-
Delme Metal Parçaları
-
Çelik İmalat Parçaları
-
Alüminyum İmalat Parçaları
-
Alüminyum Sac Haddeleme
-
Metal Parçaların Kaynaklanması
-
Metal Parçaların Boyanması
anahtar kelimeler [ cnc laser cutting parts ] eşleşme 140 Ürünler.
Metal İşleri SS CNC Lazer Kesim Parçaları Lazer Kesim Alüminyum Sac İmalatı
| teknik: | bükme |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 2-10mm |
Yüksek Hassasiyetli Özel Yapılmış Alüminyum / Çelik OEM ve ODM CNC Lazer Kesim Parçaları
| İşleme: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Parlatma, Eloksal, Çinko Kaplama, Nikel Kaplama, Krom Kaplama, Toz Boya, Vb. |
| Kalınlık: | 0,5 mm-20 mm |
ISO 9001 Özelleştirilmiş Sac İmalatı Parlatma CNC Lazer Kesim Parçaları Ahşap Kasa ile
| İşlem süresi: | 2-5 Gün |
|---|---|
| Başvuru: | Otomobil, Havacılık, Tıp, Elektronik vb. |
| Çizim Formatı: | PDF, DWG, IGS, ADIM, vb. |
±0,1 mm Toleranslı Elektronikler İçin Hrecision Alüminyum Paslanmaz Çelik CNC Lazer Kesim Parçaları
| Yüzey işleme: | Parlatma, Çinko Kaplama, Nikel Kaplama, Krom Kaplama, Toz Boya, Vb. |
|---|---|
| malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Hata payı: | ±0,1 mm |
ISO9001 SUS201 CNC Lazer Kesim Sac Özel Bükülmüş Sac İmalatçısı
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
ANSI SUS316 CNC Lazer Kesim Metal Prototip CNC İşleme ODM
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
Özel Hassas CNC Lazer Kesim Hizmetleri Alüminyum Sac İmalatı
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
Tamamen Özelleştirilmiş Metal İmalatı SS Alüminyum CNC Lazer Kesim Sac
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 1-30mm |
OEM CNC Lazer Kesim Metal Alüminyum Bakır Sac Prototip İşleme Hizmetleri
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
Yüksek Hassasiyetli CNC Lazer Kesim Sac Sac Damgalama JIS ANSI
| teknik: | CNC Lazer Kesim |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/DWG vb. |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |

